Vítejte na webu WoodenHouse.

Jsme moderní CNC pilařský provoz v Boršově u Českých Budějovic. Vyrábíme dřevěné konstrukce chat a srubových domů ze sušeného masivu, zpravidla 50 nebo 70 mm tloušťka zdí. Je možné vyrobit jednoplášťové stavby pro rekreaci nebo dvouplášť s PUR deskami pro trvalé bydlení. Linka umí též klasické roubenky se spojem na rybinu nebo na plát. Jako surovinu používáme severský smrk , případně lze i lamelové dřevo.

Pro inspiraci nabízíme i typové stavby. Pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte ideálně emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Lze domluvit prohlídku referenčních staveb.

Některé stavby na nichž jsme se podíleli můžete vidět na Facebooku 
https://www.facebook.com/chaty.drevostavby 

Také vám můžeme zajistit výhodný prodej palubek za nejlevnější ceny a i v různých atypových délkách. Vhodné zvláště pro truhláře, kteří ušetří mnoho peněz za zbytečné prořezy. Nabídka zde.

Ekologické bydlení a rekreace

Disponujeme ekologickou technologií, která je šetrná k životnímu prostředí. Využití této technologie je zárukou vysoké jakosti našich staveb. Dřevo je přírodní materiál, logicky je tedy první volbou pro každého, komu není ekologické myšlení cizí. Ze dřeva se staví zejména ve Finsku, Dánsku, Norsku, Kanadě a Rusku, kde je v chladných oblastech většina dřevostaveb. Obavy, že by vám v domě ze dřeva byla zima, jsou tedy určitě zbytečné. Na dřevo se stačí jen podívat a už je nám tepleji.  

Víme že ekonomika bydlení je pro drtivou většinu našich stávajících i budoucích klientů na prvním místě. Díky rychlé výstavbě ušetříte peníze za nekonečné práce dělníků, dočasný pronájem jiného bydlení a také výsledná stavba vám bude šetřit peníze za vytápění. Když jde všechno dobře, můžete se nastěhovat již do 2 měsíců od prvního kopnutí.

Proč je chytré stavět s námi z masivního finského dřeva? 

- energeticky vysoce účinná stavba

- rychlá a suchá výstavba

- odolnost systému vůči napadení hlodavci a hmyzem

- materiály pro výrobu neobsahují CFC, HCFC, HFC nebo formaldehydy

- finské dřevo je těženo a přepravováno ekologicky, což dokládají certifikáty FSC ař PEFC.

Jako nátěr doporučujeme gelové tenkovrstvé bezaromátové lazury Tixodecor od českého výrobce Viton.